Dzień Postaci z Bajek

W dniu 04.11.2022 w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Postaci z Bajek. Dzieci przebrane za ulubionych bohaterów swoich bajek uczestniczyły w balu u Kopciuszka, pomagały także Kopciuszkowi wykonać pracę zleconą przez Macochę, rozwiązywały zagadki, dotyczące znajomości treści baśni, brały udział w różnych zabawach muzyczno- ruchowych. Podczas świetnej zabawy dzieci miały okazję do rozwijania swoich zainteresowań bajkami i baśniami, które rozwijają możliwości poznawcze, pobudzają wyobraźnię i fantazję. 🙂 😛

Brak dostępnego opisu zdjęcia.Może być zdjęciem przedstawiającym 11 osób, dziecko, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 12 osób, dziecko, ludzie siedzą, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 8 osób, dziecko, ludzie siedzą, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 16 osób, dziecko, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, dziecko, ludzie siedzą i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 7 osób, dziecko, ludzie siedzą, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 10 osób, dziecko, ludzie stoją, ludzie siedzą i w budynku

Opracowała: Katarzyna Kotońska

Bookmark the permalink.

Comments are closed.