Dzień Jabłka

28 września 2022 roku w Naszym Przedszkolu obchodziliśmy „Dzień Jabłka”. Był to wyjątkowy dzień, trochę inny niż zwykle. Dzieci poznawały jabłka i ich odmiany. Piekły ciasto z jabłkami, robiły smaczny i zdrowy sok. Nie obyło się, bez kształtowania pojęć matematycznych z wykorzystaniem naturalnych okazów jabłuszek. Maluchy chętnie rozpoznawały i określały kształt, zapach, kolor, smak. Ponadto, wzbogacały swoją wiedzę z zakresu walorów zdrowotnych, tych smacznych owoców, a także poznały możliwości przetwarzania jabłek. Wszystkie zabawy tego dnia dominowały pod znakiem jabłka – były piosenki, tańce, a także zagadki. 🍎🍏🍎🍏🍎🍏🍎🍎

Może być zdjęciem przedstawiającym 13 osób, dziecko i ludzie stoją

Może być zdjęciem przedstawiającym 13 osób, dziecko, ludzie stoją i w budynku

Może być zdjęciem przedstawiającym 8 osób, dziecko, ludzie siedzą, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 6 osób, dziecko, ludzie siedzą, ludzie stoją i w budynkuBrak dostępnego opisu zdjęcia.Może być zdjęciem przedstawiającym 7 osób, dziecko, ludzie stoją, ludzie siedzą i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 10 osób, dziecko, ludzie stoją i w budynkuOpracowała: Katarzyna Kotońska

Bookmark the permalink.

Comments are closed.