Dzień Pieczonego Ziemniaka

8 listopada 2022 roku w Naszym Przedszkolu obchodziliśmy “Dzień Pieczonego Ziemniaka”. Z okazji tego święta poznaliśmy historię ziemniaka oraz jego znaczenie w codziennej diecie. Dzieci dzieliły się wiedzą na temat potraw z wykorzystaniem ziemniaków oraz rozważały ich walory smakowe        i odżywcze. Ten dzień umiliły przedszkolakom różne gry i zabawy z udziałem tego warzywa. Były wyścigi i zawody z ziemniakami oraz dużo śmiechu! Ogromną atrakcją dla dzieci była możliwość spróbowania pieczonego ziemniaka z ogniska 😍😍😍

Może być zdjęciem przedstawiającym 5 osób, ludzie stoją i na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, ludzie stoją, jedzenie i na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym 12 osób, dziecko, ludzie stoją i na świeżym powietrzu

Może być zdjęciem przedstawiającym 7 osób, dziecko, ludzie stoją i na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym 12 osób, dziecko, ludzie stoją, obuwie, drzewo i trawaMoże być zdjęciem przedstawiającym 11 osób, dziecko, ludzie stoją i na świeżym powietrzuBrak dostępnego opisu zdjęcia.

Opracowała: Katarzyna Kotońska

Bookmark the permalink.

Comments are closed.