Jesienna Ścieżka Sensoryczna

 Każda pora roku daje nam różne możliwości odbierania swoich atutów wszystkimi zmysłami: wzrokiem, słuchem, smakiem, węchem jak również dotykiem. W grupie ,,Pszczółek” Panie przygotowały ścieżkę sensoryczną, ponieważ w stopach znajduje bardzo wiele receptorów!                                   Pamiętajmy stopy utrzymują cały ciężar naszego ciała, z tego powodu powinno się dbać o jak najlepsza ich kondycję. Udało się nam również pobudzić zmysł węchu. Każda pora roku ma przypisany swój zapach. Jesienią króluje lawenda 😁 🐝❤️😍🦶🏻

Może być zdjęciem przedstawiającym 11 osób, ludzie siedzą, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 12 osób, ludzie siedzą, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 11 osób, ludzie stoją i w budynku

Opracowała: Katarzyna Kotońska

Bookmark the permalink.

Comments are closed.