Pożegnanie Lata i Dzień Przedszkolaka

Dwudziestego trzeciego września w naszym przedszkolu powitaliśmy nową porę roku- jesień a pożegnaliśmy lato. W tym dniu świętowaliśmy także Dzień Przedszkolaka. Wraz z Panią Jesienią dzieci uczestniczyły w różnych zabawach: tanecznych, sprawnościowych. Powitały jesień śpiewem         i recytowaniem wierszy. Nie zabrakło także posiłku w postaci grillowanych kiełbasek, a także słodkiego poczęstunku.                                                        Piękna pogoda sprzyjała świetnej zabawie. To był cudowny dzień…:)

Może być zdjęciem przedstawiającym 13 osób, dziecko, ludzie stoją, ludzie siedzą, drzewo i na świeżym powietrzu

Może być zdjęciem przedstawiającym 9 osób, dziecko, ludzie stoją, balon i na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym 9 osób, dziecko, ludzie stoją, na świeżym powietrzu i tekst „PO POŻE GNANIE E LATA”Może być zdjęciem przedstawiającym 14 osób, dziecko, ludzie stoją i na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym 9 osób, dziecko, ludzie stoją i na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym 11 osób, dziecko, ludzie stoją i na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym 14 osób, dziecko, ludzie stoją i na świeżym powietrzu

Opracowała: Katarzyna Kotońska

Bookmark the permalink.

Comments are closed.