Dbamy o Nasze Zdrowie !

19 października 2022 roku  grupę ,,Mróweczki „odwiedziła pielęgniarka Natalia Zalewska pracująca w Poliklinice MSWiA w Olsztynie 🩺
Celem wizyty było wzbogacenie wiedzy dzieci na temat specyfiki pracy pielęgniarki oraz sposobów dbania o zdrowie 🩹                                     Dodatkowo otrzymaliśmy prezent w postaci książki na temat pierwszej pomocy.
Może być zdjęciem przedstawiającym 18 osób, dziecko, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, dziecko, ludzie siedzą, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 5 osób, dziecko i ludzie stojąMoże być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, dziecko, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, dziecko, ludzie stoją i w budynkuMoże być obrazem przedstawiającym 3 osoby, dziecko i ludzie stoją
Opracowała: Katarzyna Kotońska
Bookmark the permalink.

Comments are closed.