Wrzesień 2016/2017

Spotkanie z Policjantem 30.09.2016

30.09.2016 Dzieci zaprosiły Pana Policjanta, by opowiedział im o zasadach ruchu drogowego oraz jak bezpiecznie przebyć drogę z domu do przedszkola. Największa frajdę dzieciakom sprawiło wręczanie mandatów.To był niezapomniany dzień!

Sprzątanie Świata 23.09.2016

Jak co roku dzieci z Przedszkola w Pasymiu mogły przyłączyć się do Akcji Sprzątanie Świata.

Dzieci z grupy młodszej zadbały o czystość na terenie przedszkola a dzieci ze starszych  grup wyruszyły na wielkie sprzątanie ulicami Miasta Pasym.

Święto pieczonego ziemniaka 29.09.2016

Obchody Święta Ziemniaka sprawiły,że na twarzach dzieci zagościł uśmiech ,ponieważ jak zawsze nie zabrakło śpiewów,muzyki i pysznego pieczonego ziemniaka.

W poszukiwaniu jesieni 22.09.2016

Dzieci przytulały się do pni i słuchały-„O czym szumią drzewa”.

Międzygminne Targi Przedsiębiorczości 10.09.2016

Podczas trwania Międzygminnych Targów Przedsiębiorczości przedszkolaki z Pasymia nie po raz pierwszy zaprezentowały swoje talenty na scenie.

Wszystkie dzieci zaśpiewały piosenkę pt.”Przedszkole drugim domem jest”.

Dzieci młodsze zaprezentowały taniec „Jabłuszka i gruszki „,grupy 5-6 latków „Tulinkowy taniec” oraz taniec przy piosence „Fireball”