Styczeń 2016/2017

Dzień Babci i Dziadka 20-21.02

Dzień Babi i Dziadka jest ważną uroczystością, która na stałe wpisała się w repertuar imprez przedszkolnych. Bo  przecież „babcia i dziadek to nasze są skarby…” którzy czynią dzieciństwo naszych podopiecznych szczęśliwszym.

W podzięce za bezgraniczną miłość, dobroć  i cierpliwość maluszki  swoim kochanym dziadkom zaprezentowały wzruszające piosenki, wierszyki oraz taniec. Wdzięczne wnuczęta obdarowały swoich bliskich własnoręcznie wykonanymi prezentami- świeczniki z masy solnej w kształcie serca. Dopełnieniem uroczystego spotkania był przygotowany przez rodziców słodki poczęstunek. Uroczystość upłynęła w miłej i serdecznej atmosferze, pełnej uśmiechu, radości i wzruszeń.

17 stycznia 2017 r.-Bal Karnawałowy

Tego dnia nie zabrakło wrażeń i radości. Dzieci przebierały się w najprzeróżniejsze postaci –  obok wróżek, księżniczek (najwięcej lodowych Elz) czarodziejek, czarownic, Myszek Miki itp. tańczyli rycerze, kowboje, policjanci, Spidermani, Batmani, Zorro i Supermeni. Zabawom i pląsom nie było końca. Nie zabrakło także pysznych słodkości i napoi.

15 stycznia 2017 r. –  XXV. FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

Weszło to już do tradycji, że co roku nasze przedszkolaki  biorą udział w ogólnopolskiej charytatywnej akcji  „Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy”.

W tym roku każda grupa przygotowywała się z wielkim zapałem do występu i wszyscy zaprezentowali  się znakomicie – dzieci  pięknie śpiewały i tańczyły, a uroku dodawały im kolorowe stroje i gadżety.

Zarówno rodzice, jak i nauczycielki były zadowolone i dumne ze swoich pociech.