Maj 2018

Święto Mamy i Taty

Jak co roku wiosną – 26 maja, mamy obchodziły swoje święto.

Dzieci z Przedszkola Pasymiu pragnęły uczcić ten wyjątkowy dzień przygotowując dla swoich mam oraz tatusiów program artystyczny.Każda z grup zaprezentowała swoje talenty,a rodzice z podziwem przyglądali się swoim pociechom.Po zakończeniu części artystycznej mamy i tatusiowie otrzymały laurki, kwiaty, upominki, słodkie buziaki oraz najserdeczniejsze życzenia płynące z małych serduszek swoich dzieci.To był cudowny,pełen czułości dzień 🙂

Dzień Dziecka

Dzień Dziecka to bardzo radosny dzień dla wszystkich dzieci, taki też był i dla naszych przedszkolaków.
W naszym przedszkolu tego dnia cały dzień trwała zabawa. Panie nauczycielki porwały naszych milusińskich w zabawę na świeżym powietrzu. Podczas zabawy na dworze nie brakowało atrakcji. Różne konkursy,zawody oraz zabawy przy muzyce,jedzenie kiełbasek sprawiły dzieciom wielką radość. Na koniec imprezy dzieci dostały mały upominek .Dzień pełen wrażeń szybko się skończył, ale wspomnienia pozostaną na długo.

Teatr w przedszkolu

28.05 zawitał do nas teatr z Białegostoku przedstawiająćy spektakl pt.”Uratujmy Krainę Baśni „. Zaproszeni  goście przedstawieniem podsumowali kończąca się
w maju innowację pt.”Czy to łąka ,czy to las z ksiażką miło płynie czas”.

 

 

Comments are closed.