Czerwiec 2017

PRZEDSZKOLE ŻEGNAMY, WAKACJE WITAMY

23 czerwca przedszkolaki pożegnały przedszkole.

Dla sześciolatków było to wyjątkowe pożegnanie, ponieważ już od września rozpoczną naukę w szkole. Grupy starszaków z dużym zaangażowaniem,
w odświętnych strojach wystąpiły przed rodzicami oraz zaproszonymi gośćmi.

Uroczystość rozpoczęła się „Polonezem”. Przedszkolaki zaprezentowały piękne tańce, wiersze i piosenki. Była tez niespodzianka dla dzieci wyśpiewana przez rodziców.

Ze łzami w oczach, Nauczycielki wraz z Panią Dyrektor  pożegnały się z dziećmi życząc miłych i bezpiecznych wakacji oraz wielu sukcesów w szkole.

PRZEDSZKOLAKI ODWIEDZIŁY SZKOŁĘ PODSTAWOWĄ W PASYMIU

Celem naszej wizyty było zapoznanie dzieci z budynkiem szkoły.

Dzieci miały możliwość poznania sali lekcyjnej oraz przyglądania się podczas prowadzenia lekcji. Przedszkolaki, również zasiedli w ławkach i poczuli się przez chwilę jak uczniowie.

Na zakończenie wszyscy otrzymali tarcze wzorowego ucznia oraz prezenty od Pani Dyrektor. Dzieciom bardzo podobała się wizyta w szkole .

DZIEŃ DZIECKA W PRZEDSZKOLU

Na początku czerwca z okazji DNIA DZIECKA dzieci z naszego przedszkola wybrały się na wycieczkę do Sali Zabaw Małpi Gaj w Olsztynie. Dla niektórych przedszkolaków była to pierwsza podróż autokarem, dlatego wyjazd związany był z wieloma emocjami oraz oczekiwaniem na nowe przeżycia. Celem naszej wycieczki była przede wszystkim integracja rówieśniczych grup, oraz stworzenie możliwości radosnego spędzenia czasu.