Październik 2019

Sałatka owocowa w wykonaniu 3-latków 3 października dzieci z grupy 3-4 latków własnoręcznie wykonały zdrową i smakowitą sałatkę owocową. Dzieci kroiły owoce przestrzegając zasad bezpieczeństwa przy posługiwaniu się nożem. Sałatka pełna witamin wszystkim bardzo smakowała i szybciutko znikała z miseczek !

Paula Syzdół

Z okazji ważnych wydarzeń – 80. rocznicy wybuchy II wojny światowej i 75. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, aby uwrażliwić młodych ludzi na potrzeby pielęgnowania pamięci bohaterów naszej wolności szczególnie tych, którzy są związani z historią naszego miejsca, regionu, społeczności. Działania zorganizowane w Przedszkolu w Pasymiu w 25 października 2019 r. w ramach akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej „Szkoła pamięta” to – zapalenie zniczy na posesji przedszkola przy kamieniu upamiętniającym ofiary zbrodni katyńskiej oraz zapalenie zniczy na zapomnianych i zniszczonych grobach na cmentarzu w Pasymiu. 

Bookmark the permalink.

Comments are closed.