Wyprawka dla grupy 5 i 6 latków !!!

Wyprawka dla grupy 5 – 6 latków:
Nauczyciele: p. Anna Murach i p. Teresa Zyśk

– chusteczki w kartoniku
– modelina jeden dowolny kolor w pudełeczku
– mazaki – kredki świecowe bambino małe
– piórnik a w nim : ołówek, gumka, temperówka na grube kredki i na ołówek, kredki ołówkowe bambino grube,
– worek i podpisane trwałe kapcie,
– komplet ubranek na zmianę w worku – ręcznik papierowy 1 sztuka
– gumaczki w worku
– kolorowanka 1 sztuka

Nowe dzieci proszę aby wymienionych rzeczy powyżej przyniosły nożyczki dobrze tnące z zaokrąglonymi ostrzami oraz dwa pędzle gruby i cienki. Na pozostałe przybory np. papier, farby, plastelina itp. będzie zbierana składka. O jej wysokości poinformuję na zebraniu. Bardzo proszę aby wszystkie przybory były podpisane trwałym mazakiem. Zebranie z rodzicami odbędzie się 29.08. (czwartek) godzina 15.15.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.